همایش «نقش فراموش شده» برگزار شد + صوت و فیلم
03 آذر 1401 - 10:57
بازدید 196
5
همایش «نقش فراموش شده» با موضوع چالش های تربیت دخترانه و نقش حوزه علمیه و طلاب، در موسسه آموزش عالی حوزوی مشکات - تهران - برگزار شد. در این همایش که به همت گروه اُسرتنا  ، گروه تخصصی فقه خانواده و با همکاری مرکز راهبری برهان برگزار شد، حجج الاسلام اعلایی، تقدیری و جلالی به تبیین موضوع پرداختند. 
ارسال توسط : وحید ولوی
پ
پ

همایش «نقش فراموش شده» با موضوع چالش های تربیت دخترانه و نقش حوزه علمیه و طلاب، در موسسه آموزش عالی حوزوی مشکات – تهران – برگزار شد. در این همایش که به همت گروه اُسرتنا  ، گروه تخصصی فقه خانواده و با همکاری مرکز راهبری برهان برگزار شد، حجج الاسلام اعلایی، تقدیری و جلالی به تبیین موضوع پرداختند.

حجت الاسلام اعلایی مدیر مدرسه چمرانی هاو مولف کتاب تربیت شبکه ای در سخنان خود به نظام مسائل زنانه پرداخته و چالش ها و فرصت های موجود را تبیین کردند. در ادامه حجت الاسلام تقدیری ریاست مدارس صدرا سازمان تبلیغات ضمن تبیین بیانات مقام معظم رهبری در زمینه نقش آفرینی زنان در نگاه اسلامی، به بیان ابعادی از مسائل دختران در مدارس با توجه به تحولات اخیر کشور پرداختند. در پایان نیز حجت الاسلام جلالی از موسسین مدارس فائزون و مشاور معاونت زنان ریاست جمهوری جایگاه طلاب در تربیت دخترانه را تبیین و تجربه های خود را در عرصه ی تربیت در قالب مدارس فائزون بیان کردند.

مشاهده و دریافت فیلم های این همایش (اینجا)

 

دریافت صوت کامل جلسه (اینجا) : پس از کلیک بر روی لینک ، به عنوان مهمان وارد سایت شوید

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.