معرفی مدیران گروه علمی فقه و اصول و گروه علمی اخلاق، تربیت و مشاوره
29 مرداد 1401 - 18:06
بازدید 291
5
در جلسات مجزا با حضور رئیس موسسه آموزش عالی حوزوی مشکات، مدیران گروه های علمی فقه و اصول و نیز اخلاق و تربیت و مشاوره معرفی شدند.
ارسال توسط : وحید ولوی
پ
پ

جلسات گروه های علمی موسسه آموزش عالی حوزوی مشکات در هفته گذشته برگزار شد.  جلسه گروه علمی اخلاق، تربیت و مشاوره موسسه آموزش عالی حوزوی مشکات جهت برنامه ریزی رشته تربیت اخلاقی با حضور اساتید گروه علمی حجج اسلام عالم زاده، فدایی، شاکری و رحمانی و مدیر شعبه تهران و قم و نمایندگان طلاب برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین فدایی به عنوان مدیر گروه علمی انتخاب شدند. همچنین مقرر گردید از طلاب متقاضی رشته که عضو مرکز تخصصی هستند آزمون تخصصی و مصاحبه گرفته شود.

ضمناً حجت الاسلام و المسلمین جلیلی به عنوان دبیر قم و حجت الاسلام و المسلمین روحانی به عنوان دبیر تهران این رشته انتخاب شدند.

علاوه بر این جلسه گروه علمی فقه و اصول موسسه آموزش عالی حوزوی مشکات با حضور اساتید گروه علمی حجج اسلام حاج ابوالقاسم، شمس، رحمانی و حائری و رییس موسسه حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه و مدیر شعبه تهران و قم به صورت حضوری و مجازی در تاریخ پنجشنبه ۲۷ مرداد برگزار گردید.  در این جلسه نیز حجت الاسلام و المسلمین رحمانی به عنوان مدیر گروه فقه و اصول موسسه انتخاب شدند. گروه فقه و اصول دارای دو ماموریت می باشد:

۱. راهبری گرایش های مختلف رشته فقه و اصول (در حال حاضر رشته فقه خانواده، فقه حکومت و فقه الاقتصاد)

۲. با توجه به مصوبه جدید مرکز مدیریت حوزه های علمیه مبنی بر امکان برگزاری دروس فقه و اصول در مراکز تخصصی و موسسات، گروه فقه و اصول علاوه بر پیگیری امور رشته های ذیل این حوزه دانشی متولی بحث فقه و اصول در بقیه رشته ها نیز می باشد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.